BIURO PODRÓŻY AS Chrzanów Bilety autokarowe, wczasy, wycieczki objazdowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz wycieczek po Europie podczas których można zwiedzić najważniejsze miejsca poszczególnych krajów jak: Hiszpania i Portugalia, Włochy, Francja, Szwajcaria, kraje Beneluksu, Wielka Brytania, Grecja oraz krótsze dające możliwość dokładniejszego poznania tętniących życiem metropolii europejskich: Paryża, Wiednia, Pragi, Budapesztu, Petersburga.
Coraz większym powodzeniem cieszą się wycieczki skoncentrowane na urokach poszczególnych regionów jak Toskania, Prowansja czy też Włochy Północne.

Osobom uciekającym od zgiełku proponujemy trasy bogate w piękne krajobrazy: Nordkapp, Norwegia-kraina fiordów, Bawaria, Cztery Kraje z urzekającymi swoim pięknem Alpami, Krajobrazy Chorwacji, Korsyka i Sardynia.

Dla osób, które dysponują małą ilością czasu wolnego, proponujemy „odlotowe wycieczki” do najciekawszych miast Europy - Rzymu, Mediolanu, Paryża, Londynu, Barcelony, Petersburga, Moskwy i Stambułu.

Dla osób, które chcą i wypocząć i zwiedzać proponujemy samolotowe imprezy pobytowo-objazdowe do Włoch, Hiszpanii, Portugalii i na Maltę.


ZADZWOŃ:
326232906

NAPISZ:
biuro@as.turystyka.pl

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA:
32-500 Chrzanów ul. Garncarska 21 (pn-pt 9:00-16:30)