BIURO PODRÓŻY AS Chrzanów Bilety autokarowe, wczasy, wycieczki objazdoweNASI PARTNERZY

-WCZASY, WYCIECZKI

Arion działa na rynku turystycznym już od ponad 20 lat. Oferuje wyjazdy wypoczynkowe w różne strony świata. Bogata oferta i atrakcyjne ceny wycieczek. W ofercie m.in wczasy w Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Francji, Turcji czy we Włoszech. Niesłabnącą popularnością cieszą się wczasy w Grecji autokarem.

 

 

Buksa Travel od 1995 r. organizuje we Włoszech, Albanii, Czarnogórze i Bułgarii wczasy dla dorosłych oraz kolonie dla dzieci i młodzieży. W dzierżawionych przez nich przez cały sezon letni hotelach, do opieki i obsługi Klientów zatrudniony jest polski personel z rezydentami, kucharzami, obsługą kelnerską i pomocniczą.

 

Biuro Podróży "JUVENIA 2000" jest biurem z 25-letnią tradycją. Biuro oferuje szeroką ofertę wyjazdów zarówno krajowych jak i zagranicznych. W ofercie znaleźć można bogatą ofertę wyjazdów do takich krajów jak Słowacja, Czechy, Węgry, Chorwacja, Ukraina, Włochy i wielu innych. Firma posia również ciekawą i urozmaiconą ofertę wypoczynku dla dzieci i młodzieży- kolonie, obozy, zimowiska, wyjazdy narciarskie i snowboardowe.

 

Juventur Wałbrzych już latach 90. firma wyspecjalizował się w organizacji wyjazdów wypoczynkowych do krajów europejskich położonych w basenie Morza Śródziemnego. Do dziś organizują wycieczki wszędzie tam, gdzie można dojechać autokarami. Biuro zaczęło od wycieczek do Grecji, a w jego najnowszym katalogu są też propozycje wakacji we Francji, Hiszpanii, Bułgarii, Chorwacji, Włoszech, Albanii, Czarnogórze, na Ukrainie, w Węgrzech i Turcji.

 

 

LogosTour przez 30 lat działalności zyskał uznanie i renomę wśród szerokich rzesz pasjonatów podróży. W naszej ofercie znajdują się podróże na 7 kontynentów i jesteśmy przekonani, że wiele z proponowanych tras może stać się upragnioną podróżą życia.

 


Oasis Tours od ponad 20 lat posiada ofertę zarówno dla osób poszukujących rodzinnego wypoczynku w komfortowym hotelu, jak i dla tych ceniących aktywniejsze formy spędzania czasu. Baza hotelowa liczy aktualnie ponad 200 hoteli m.in. w Tunezji oraz w Egipcie.
Dzięki doświadczeniu i zaufaniu juz prawie miliona Polaków i Oasis Tours jest liderem rynku wyjazdów wakacyjnych do Afryki Północnej i krajów Bliskiego Wschodu.

 

 

Orlando Travel jest biurem podróży istniejącym na rynku turystycznym od 18 lat. Obecnie zajmuje się 5 dziedzinami: wczasy dla dorosłych i dzieci, obozy młodzieżowe, pielgrzymki, turystyka przyjazdowa oraz wyjazdy integracyjne dla firm.

 

 

Firma Oskar od ponad 10 lat zajmuje się organizacją i sprzedażą imprez turystycznych. Główne destynacje to Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Grecja, Hiszpania i Rumunia. Firma również organizuje obozy młodzieżowe i zielone szkoły.

 

Soltur na rynku turystycznym działa od 1990 roku. Ich oferta to wycieczki objazdowe zagraniczne : autokarowe i samolotowe, wczasy za granicą (lato, zima),wczasy krajowe, oferty sylwestrowe,

 

... i wiele innych

 
-PRZEWOZY AUTOKAROWE
Firma Eurobus – Eurolines Polska Sp. z o.o. została utworzona przez dwie wiodące platformy prowadzące sprzedaż biletów międzynarodowej komunikacji autokarowej: Eurobus i Eurolines oraz firmy przewozowe: Biacomex, Eurotrans, Jordan Group, Orland, Sokół i Trans Service.
Eurobus - Eurolines oferuje autokarowe połączenia w ramach 74 licencjonowanych linii, za pośrednictwem których możliwy jest przejazd do ponad 530 miast w Europie.

 

Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów. W aktualnej sieci połączeń z Polski znajdują się takie kraje jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Grecja, Bułgaria, Słowenia, Ukraina, Włochy.

 

Początki działalności firmy Agat na rynku przewozów międzynarodowych sięgają roku 1992.
Firma oferuje przejazdy do Włoch, Grecji, Anglii, Walii, Szkocji, Szwajcarii, Niemiec, Francji, Danii, Austrii, Belgii, Holandii i na Ukrainę.

 


MĄDELTRANS istnieje na rynku już 23 lata.Zajmuje się międzynarodowym przewozem osób na regularnych liniach do: Francji, Niemiec, Holandii, Belgii, Ukrainy, Białorusi, Włoch, Węgier

 


Intercars jest przedstawicielem europejskich przewoźników autokarowych, którzy posiadają szeroką sieć połączeń nie tylko na liniach międzynarodowych ale i krajowych na terytorium Francji i Hiszpanii.