BIURO PODRÓŻY AS Chrzanów Bilety autokarowe, wczasy, wycieczki objazdowe“Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”

Mark Twain


Nasza firma istnieje od 1990r. i do dnia dzisiejszego z powodzeniem i wieloma sukcesami rozwija swoją działalność.

Obecnie współpracujemy z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi markami turystycznymi w Polsce, co umożliwia nam zaspokojenie potrzeb turystycznych nawet najbardziej wymagających klientów. Używamy najlepszych systemów rezerwacyjnych, co gwarantuje sprawne wyszukanie wolnych miejsc wakacyjnych, hoteli, biletów samolotowych i autokarowych.

Chcąc zapewnić Państwu miłą i profesjonalną obsługę, na bieżąco śledzimy rynek turystyczny, zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych specjalistów do spraw turystyki, uczestniczymy w szkoleniach w kraju i za granicą, osobiście sprawdzamy jakość wielu miejsc wakacyjnych i hoteli oraz dbamy o miłą atmosferę w naszym biurze.

Najlepszym potwierdzeniem prężnej działalności oraz wysokiej jakości obsługi są dyplomy i wyróżnienia,przyznawane nam przez naszych Partnerów.

Dla zapewnienia stabilności firmy działamy w kilku branżach, gdyż uważamy, że przemyślana dywersyfikacja działalności gwarantuje bezpieczeństwo firmy. Prowadzimy także działalność ubezpieczeniową.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo dotyczące wyboru miejsca wypoczynku w zależności od Państwa życzeń, pory roku, upodobań, możliwości finansowych, ilości dni.

Jeśli nie chcecie Państwo tracić swojego cennego czasu na długotrwałe wyszukiwanie wczasów i wycieczek na różnych portalach i odwiedzaniu różnych biur podróży, serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Skutecznie w tym Państwa wyręczymy, a na pewno będą Państwo zadowoleni :-)
W jednym miejscu znajdziecie Państwo oferty bardzo wielu organizatorów i zawsze aktualne First Minute i Last Minute.
Już w ciągu kilku/kilkunastu minut porównamy je i polecimy ofertę najdogodniejszą dla Państwa.
Sprzedajemy wycieczki i wczasy po cenach touroperatorów - bez dodatkowej prowizji.

Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Chrzanowie przy ul. Garncarskiej 21